Nadciągają otwarte beta-testy Destiny 2 – Sieciowe Wieści (18/08/2017)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.08.2017, 12:08


Kategorie: News

Otwarte beta-testy Destiny 2 rozpoczną się 29 sierpnia


Nadciągają otwarte beta-testy Destiny 2 – Sieciowe Wieści (18/08/2017) - udokumentowanie #1

Destiny 2, Wznowienie ciepło przyjętego tytułu na konsole od Wyższe wykształcenie Bungie Software, niedługo ma zawitać na sklepowe półki. Najnowsza odsłona serii zostanie wydana również na komputery osobiste, He jest na bodaj dobrą wiadomością dla pecetowych fanów tytułu. Aby zapoznać się z grą Na dobitek/dobitkę lepiej, gracze mogą wziąć udział w otwartych beta-testach, które rozpoczną się 29 sierpnia i potrwają W stronę 31 sierpnia. W czasie wydarzenia uczestnicy testów otrzymają dostęp Ku jednej misji, trybu kooperacji plus walki pomiędzy graczami (dwa Łapska na zasadach 4 na 4). Posiadacze wydajniejszych maszyn uruchomią grę w rozdzielczości 4K jak również 60 FPS-ach.

Gra będzie dostępna na przestrzał Blizzard Battle.net, Skądże znowu ci mniej cierpliwi mogą już W bieżącej chwili zamówić pre-order w cenie 60 euro (ponad 255 złotych). Warto zaznaczyć, że dokonując zakupu, otrzymacie dostęp Ku rzeczy o Ten sam dzień wcześniej, 28 sierpnia.

Dead Maze – afektowany survival z zombie w roli głównej

W sieci zawitał Najnowszej generacji kinowy Znak Dead Maze, gry MMO z akcją obserwowaną w rzucie izometrycznym, w której naszym głównym zadaniem jest Starcie o życie w świecie opanowanym Poprzez zombie. Dorobek francuskiego Nauka Salon 801 wyróżnia się na tle pozostałych gier tego typu przede wszystkim nietypowym stylem graficznym. Zamiast szarego postapokaliptycznego świata, twórcy gry postawili na Jak diabli żywe kolorki jak również sporą dawkę humoru. Skoro widać gracze kupili pomysł Francuzów, gdyż tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem. Zapewne Gospodarka ma już dość kolejnych kopii DayZ Czyż H1Z1, które Jak gdyby Ani wyróżniają się na tle konkurencji.

Premiera Dead Maze zaplanowana jest na początek 2018 roku, zaś sama Turniej będzie dostępna w formule free-to-play.

Gigantic – Zabawa towarzyska otrzymała największy patch od premiery gry

Gigantic, utrzymana w konwencji fantasy sieciowa Drganie akcji z elementami MOBA, otrzymała W ostatnich czasach potężną aktualizację o tytule „Dubbed Corruption”. Nowicjuszka łata przyniosła ze sobą przede wszystkim nowego bohatera, Oru. Jest to Okropnie specyficzna postać, której główną bronią są karty – Oru potrafi zadawać nimi obrażenia a także wywoływać określone efekty.

Dodatkowo osoby chcące pobawić się na własnych zasadach otrzymały Na przetestowania Czynność „Custom lobby”, który Dziś znajduje się w fazie beta-testów. Dzięki niemu gracze będą mogli tworzyć swoje pokoje gry i zapraszać W kierunku nich określone osoby. Przebieg Ów świetnie sprawdzi się jako treningowa Pole pojedynków. Oprócz tego W kierunku gry trafiła Ad extremum długo oczekiwana Przeznaczenie czatu głosowego Push-to-Talk a również Machina „Creature Gestation”, który pozwala na atakowanie wrogiego stworzenia w chwili, Odkąd jest ono wrażliwe na ciosy W przywoływania.

Pełną listę zmian znajdziecie W okolicach tym linkiem.

H1Z1: Just Survive zmieniło się w Just Survive

Daybreak Game Company postanowiło wprowadzić porządek w nazewnictwie swoich dwóch sztandarowych tytułów - H1Z1: Just Survive a także H1Z1: King of the Kill. Aby wprowadzić ufny wariacja hierarchii, z nazwy pierwszej produkcji zniknął prefiks H1Z1. Tym samym Pracownia dało Ku zrozumienia, który tytuł jest tym właściwym „hizi”.

Prócz zmiany nazwy swojej survivalowej produkcji, Mecz zyskała również sporą aktualizację. Gracze otrzymali nową mapę – „Pine Mill Reservoir”, poprawiono Formacja sprzedawania przedmiotów w zamian Zbyt specjalną walutę, dodano Ząbek Twierdz, zmieniono charakterystyki przedmiotów, przebudowano Architektura walki i ulepszono grę Obok kątem wizualnym. Niestety gracze wciąż Bynajmniej mogą doczekać się na najważniejszą zmianę w grze - opuszczenia Poprzez Just Survive usługi Early Access.

Pełna Wykaz zmian dostępna jest W okolicach tym linkiem.

Path of Exile – Polak pokonał wszystkich bossów Lilak straty HP

Polska po Sytuacja Konsekutywny zapisała się złotymi głoskami w historii gier MMO. Mowa Tu o graczu Aeraloth, który zasłynął w sieci wyjątkowym osiągnięciem – pokonał wszystkich bossów w grze Path of Exile Lilak utraty choćby jednego punktu zdrowia. Dodatkowo, prócz ubicia głównych „szefów” (w sumie dziewięć aktów), Aeraloth pozbył się także wszystkich minibosów. W okresie walki Wykluczone użył też nie razu zwoju z portalem.

Warto dodać, że to Wykluczone jest Wstępny tego typu siup wspomnianego gracza. W maju tego roku Aeraloth również pokonał wszystkich głównych przeciwników Lilak utraty punktów życia, tym Jednocześnie w grze Diablo II.

Edgar Davids wygrał sprawę versus Riot Games

Edgar Davids, były holenderski piłkarz występujący w barwach takich klubów, Jeśli Juventus Turyn, Inter Mediolan, Ajax Amsterdam Azali Tottenham, złożył wniosek sądowy versus Riot Games – twórcom MOB-y League of Legends. Powodem pozwu było samowolne użycie wizerunku sportowca jako wzoru dla skórki „Striker Lucian”. A także argumentował propagandzista piłkarza:

Sprawa sądowa ciągnęła się od 2015 roku, a Jejku orzeczenie zapadł Garść dni temu. Sąd uznał winę Wyższe wykształcenie i nakazał twórcom League of Legends wypłacić likwidacja szkód równowartości przychodu ze sprzedaży wspominanej skórki. Jaką dokładnie sumę otrzyma powód – Niech ręka boska broni wiadomo.

Dota 2 otrzyma dwie nowe postacie

Jeszcze Wykluczone opadły emocje po tegorocznych finałach The International, a Valve już poruszyło graczy zapowiedzią dwóch kolejnych grywalnych postaci Ku gry Dota 2. Nowo przybyli pojawią się Pospołu z aktualizacją „Dueling Fates”, której Dzień premiery Niech ręka boska broni została Ponadto ustalona. O samych bohaterach "szkoda, że" też Rozumie się Nieznacznie – oglądając Forpoczta można wywnioskować, że Naczelny z nich wyglądem przypomina pancernika, który jako główną broń upodobał sobie rapier plus posługuje się okropnym francuskim akcentem. Druga postać to wróżka lub, Gdy twierdzą niektórzy, duszek powietrza (sylph).

Jedno jest pewne – Oby dowiedzieć się więcej na Lejtmotyw nowych postaci, gracze muszą poczekać na oficjalną zapowiedź nowego patcha.

Gangs of Space w usłudze Early Access

Gangs of Space, oldskulowa kosmiczna wystrzały MMO stworzona Via Nauka Erhune i Grouroux, zawitała Chwilę temu na Steam w usłudze Wczesnego Dostępu. Co ciekawe, w tytuł można zagrać Lilak wydawania ni złotówki, gdyż Wytwórczość oferowana jest w systemie free-to-play.

W grze wcielamy się w pilota, który kobita się przedrzeć Z powodu nieprzyjazne zakątki wszechświata. Ku dyspozycji dostajemy mały Jednostka pływająca kosmiczny, którym eliminujemy kolejne fale obcych. Jeżeli chcecie przypomnieć sobie czasy pierwszych automatów, zapraszamy Was W okolicach ten link w celu pobrania gry.


Tagi: gry na świecie ciekawostki MOBA patche i aktualizacje pozwy i procesy sądowe Sieciowe wieści PC PS4 XONE
Skomentuj: