Star Wars: Battlefront II - wyciekł zwiastun ze starciami kosmicznymi [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2017, 11:08


Kategorie: Aktualności

Na 21 sierpnia zaplanowano konferencję firmy Electronic Arts, organizowaną z okazji targów gamescom. Ku sieci przedwcześnie wyciekł właśnie Pierwszy Prognostyk Star Wars: Battlefront II, który ma zostać tam zaprezentowany. Materiał jest ciekawy, gdyż koncentruje się przede wszystkim na bitwach gwiezdnych tudzież starciach powietrznych toczonych nad powierzchniami planet, dając nam pierwszą okazję Na zobaczenia, Skoro prezentować się będzie Ów Wymiar zabawy.

Zwiastun jest krótki, Pomimo to pojawia się na Zanim Garść nieujawnionych wcześniej statków kosmicznych, takich Gdy TIE silencer, należący W stronę Yody Jedi Starfighter, Scimitar Dartha Maula Czyż Slave I, którego właścicielem był Jango Fett, a Po jakimś czasie Boba Fett.


Star Wars: Battlefront II - wyciekł Znak ze starciami kosmicznymi [news zaktualizowany] - rysunek #1

Konferencja Electronic Arts organizowana z okazji gamescomu rozpocznie się 21 sierpnia o godzinie 18:30 czasu polskiego. Księgarz obiecuje nowe materiały z zapowiedzianych wcześniej produkcji, Jeśli i Garść niespodzianek. Co więcej na targach udostępnionych zostanie czterysta stanowisk i duża część z nich pozwoli zagrać w Star Wars: Battlefront II. Spodziewamy się więc, że w najbliższych dniach dostaniemy masę świeżych zapisów Turniej z tego projektu.

Przypomnijmy, że Star Wars: Battlefront II zmierza na pecety plus konsole Xbox One i PlayStation 4. Przedstawienie zaplanowana została na 17 listopada tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Aczkolwiek w październiku gracze otrzymają okazję W kierunku przetestowania produkcji W ciągu kilkudniowych otwartych beta-testów.

  1. Widzieliśmy grę Star Wars Battlefront II – ciemna Witryna Mocy z własną kampanią
  2. Oficjalna Adwersarz gry

Tagi: gry na świecie EA DICE / Digital Illusions CE Electronic Arts Inc. gamescom 2017 Star Wars: Battlefront II (2017) trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj: