Star Wars: Battlefront II - wyciekł zwiastun ze starciami kosmicznymi [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2017, 11:08


Kategorie: Aktualności

Na 21 sierpnia zaplanowano konferencję firmy Electronic Arts, organizowaną z okazji targów gamescom. W stronę sieci przedwcześnie wyciekł właśnie Ekstranowoczesny Teaser Star Wars: Battlefront II, który ma zostać tam zaprezentowany. Materiał jest ciekawy, gdyż koncentruje się przede wszystkim na bitwach gwiezdnych i starciach powietrznych toczonych nad powierzchniami planet, dając nam pierwszą okazję W kierunku zobaczenia, Jeśli prezentować się będzie Ów Wzgląd zabawy.

Zwiastun jest krótki, Ale skąd pojawia się na Zanim Trochę nieujawnionych wcześniej statków kosmicznych, takich I TIE silencer, należący Na Yody Jedi Starfighter, Scimitar Dartha Maula Czyż Slave I, którego właścicielem był Jango Fett, a Następnie Boba Fett.


Star Wars: Battlefront II - wyciekł Oznaka ze starciami kosmicznymi [news zaktualizowany] - interpretacja #1

Konferencja Electronic Arts organizowana z okazji gamescomu rozpocznie się 21 sierpnia o godzinie 18:30 czasu polskiego. Edytor obiecuje nowe materiały z zapowiedzianych wcześniej produkcji, I i Garść niespodzianek. I na targach udostępnionych zostanie czterysta stanowisk i duża część z nich pozwoli zagrać w Star Wars: Battlefront II. Spodziewamy się więc, że w najbliższych dniach dostaniemy masę świeżych zapisów Mecz z tego projektu.

Przypomnijmy, że Star Wars: Battlefront II zmierza na pecety jak również konsole Xbox One i PlayStation 4. Prapremiera zaplanowana została na 17 listopada tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Jednakże w październiku gracze otrzymają okazję Ku przetestowania produkcji W kilkudniowych otwartych beta-testów.

  1. Widzieliśmy grę Star Wars Battlefront II – ciemna Bok Mocy z własną kampanią
  2. Oficjalna Brzeg gry

Tagi: gry na świecie EA DICE / Digital Illusions CE Electronic Arts Inc. gamescom 2017 Star Wars: Battlefront II (2017) trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj: