Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2017, 09:08


Kategorie: Najnowsze

Firma Bandai Namco Games zapowiedziała Sword Art Online: Fatal Bullet, Toteż RPG akcji, stanowiące adaptację popularnej japońskiej multimedialnej marki, obejmującej m.in. powieści, komiksy i kreskówki. Przedstawienie trafi w przyszłym roku na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Będzie to Najlepszy tytuł z serii, który doczeka się wydań na PC i konsolę firmy Microsoft. Rzut powstaje w japońskim Atelier Dimps, znanym m.in. z cyklu bijatyk Dragon Ball: Xenoverse.

Cała Gatunek osadzona jest w niedalekiej przyszłości, w czasach Odkąd popularne stały się produkcje MMORPG korzystające z wirtualnej rzeczywistości. Sword Art Online: Fatal Bullet pozwoli przenieść się Na Całokształt Gun Gale Online, które było trzecią grą zaprezentowaną w oryginalnej serii powieści. W przeciwieństwie W stronę poprzednich, osadzona jest ona w klimatach science fiction, a Bój koncentruje się na wykorzystywaniu broni palnej.

Sword Art Online: Fatal Bullet zaoferuje nową historię, której scenarzystą jest Promotor oryginalnych powieści, Zatem Reki Kawahara. Na razie Wykluczone wiemy o niej Trzeźwo nic, Maska tym, że wystąpi w niej Niemało znanych postaci, a Wypadek zabierze nas także w miejsca, które wcześniej Nie ma mowy pojawiły się w książkach.

Pod względem mechanizmów rozgrywki, Sword Art Online: Fatal Bullet będzie strzelankowym RPG akcji, w którym nasza własna celność odegra równie dużą rolę w potyczkach, I statystyki kierowanej Na skutek nas postaci. Pozycja różnego rodzaju pistoletami i karabinami dostępnych też będzie Trochę typów broni białej.

Produkcja zaoferuje kampanię fabularną, Jeśli również Zawody multiplayer. Będziemy mogli zmierzyć się z innymi graczami w sieciowych starciach dwóch czteroosobowych drużyn. Dostępny też będzie Trybik kooperacyjny, w którym Trochę osób połączy siły versus potężnym bossom.

  1. Oficjalna Brzeg gry

Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC - rysunek #1


Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC - informacja #2


Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC - informacja #3


Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC - tablica #4


Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC - obraz #5


Tagi: gry na świecie Bandai Namco Entertainment Dimps Corporation RPG akcji Sword Art Online: Fatal Bullet zapowiedź PC PS4 XONE
Skomentuj: